Drodzy Uczniowie,

w poniedziałek znowu zobaczymy się w naszej szkole po wielu miesiącach nauki zdalnej. Chcemy, aby powrót do szkoły dla wszystkich był czasem radości wolnym od obaw, lęku i stresu.

Mam przyjemność przekazać Wam, że z inicjatywy nauczycieli a także w odpowiedzi na Wasz apel, Rada Pedagogiczna podjęła wspólną decyzję, że do  28 maja nie będzie sprawdzianów, kartkówek, odpytywania i ocen niedostatecznych. Wyjątek będzie stanowiła sytuacja, kiedy o to poprosi sam zainteresowany uczeń. Nie będziemy też sprawdzać notatek, czy zeszytów za czas nauczania zdalnego.

Kochani, chcemy wreszcie być razem. Od nas wszystkich zależy, czy ten czas będzie dla każdego dobry. My również apelujemy do Was – bądźcie serdeczni, przyjacielscy, otwarci dla wszystkich swoich kolegów. Wykorzystajcie ten czas do końca roku szkolnego na oderwanie się od komputerów. Budujmy wspólne relacje.

Pozdrawiam Was  i zapraszam do współpracy!

Maria Silbert-Salabura wraz z Gronem Pedagogicznym Szkoły