Zostały jeszcze 2 tygodnie na złożenie prac do konkursu fotograficznego dla uczniów klas 4-5 naszej szkoły pt.”Przewodnik młodego fotografa po wybranych miejscach Jeleniej Góry i Powiatu Karkonoskiego”.
Na ciekawe prace czekają różnorodne nagrody, w tym od Rady Rodziców wspaniałe pozycje książkowe rozwijające umiejętności fotograficzne oraz inne cenne nagrody m.in. voucher na profesjonalną sesję fotograficzną u naszego sponsora Fotografia Magdalena Witek-Jur za co z całego serca dziękujemy oraz voucher na jednodniowe warsztaty fotograficzne u wspaniałego profesjonalisty i właściciela Studio Color  Marek Łygan http://studiocolor.pl/ za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.
Kolejnym sponsorem nagród jest Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne http://jtf.com.pl/ z nagrodą w postaci pięknego albumu ze zdjęciami oraz z zaproszeniem zwycięzców na prelekcję o tajnikach fotografowania po zniesieniu obostrzeń dotyczących spotkań. Dziękujemy za zaangazowanie i docenienie naszych uczniów.
Autorskim, oprawionym zdjęciem z autografem dla jednego z laureatów podzieli się z nami Rafał Kotylak Fotografia Krajobrazowa https://www.kotylak.pl/ Jesteśmy bardzo wdzięczni.
Dziękujemy także sponsorowi nagród Pani Regina Chrzescijanska właścicielowi wydawnictwa Ad Rem Wydawnictwo Poligrafia https://m.facebook.com/WydawnictwoRegionalne/
za wsparcie naszego konkursu cennymi i pięknymi nagrodami o tematyce regionalnej.
Kolejnym sponsorem który dołączył do naszego zacnego grona jest nasze Miasto Jelenia Góra http://www.jeleniagora.pl/ z upominkami dla laureatów oraz Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze.
Zapraszamy do udziału. Termin mija 15 marca 2021 roku.